Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir?

blog-kamera-sistemleri-ip
IP Kamera Sistemleri Nedir? Ne İşe Yarar? Nerelerde Kullanılır?
Ekim 3, 2018
Hepsini Göster

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir?

kartlı geçiş kontrol göz tanıma
Kartlı geçiş kontrol sistemleri, iş yerlerinde personel giriş çıkış kontrolünü sağlamak için kullanılır. Aynı zamanda bu sistem, iş yerlerinizde kontrol edilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verdiğiniz kişiler haricinde diğer tüm kişilerin bu alana girmesini engellemektedir. HegTech kartlı geçiş kontrol sistemleri ile yapılan tüm giriş çıkışlar bilgisayar ortamında kaydedilmektedir. Bu kayıtlar sonrasında giriş çıkışlar denetleme ve raporlama sağlanır. İstediğiniz zaman kişilerin giriş çıkışını raporlayabilirsiniz.


Kartlı geçiş kontrol sistemlerini istediğiniz alanlarda, personel devam kontrol sistemlerinde, yemekhanelerde, fabrika ve depo gibi alanlarda kullanabilirsiniz.
Kartlı geçiş kontrol sistemleri neticesinde;
• Kapı/ geçiş sistemi otomatik açılabilir,
• Turnikeli geçiş sistemi otomatik çalışabilir,
• Yemekhanelerde karttan ücret alınabilir,
• Veya sadece kişilerin giriş çıkış zamanlarını denetleme ve rapor edebilir.
Kartlı geçiş kontrol sistemi veya personel devam kontrol sistemi diye tabir edilen, içerisinde elektronik oramda parmak izi ve kimlik bilgileri barındıran, biyometrik profesyonel çözümler ile geçiş kontrolü sağlamak en güvenilir kontrol sistemleridir. Parmak izi tanıma, yüz tanıma, iris ve retina tanıma sistemleri gibi farklı yöntemler bulunmaktadır. Siz de kartlı geçiş kontrol sistemleri ile güvenliği elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir