Hakkımızda

Biz Kimiz ?

HegTech Dijital Teknolojiler İstanbul Anadolu Yakasında merkezi bir konumda hizmet vermektedir. Zayıf akım teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen markalarının otomasyon ürünlerinin Yetkili Ithalatçısı olarak Zayıf Akım Sistemlerinin her bölümüne ürün tedarik ederek, kadromuzdaki eğitilmiş mühendis ve teknik personelimizle yoğunlukla bayi organizasyonuna hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.

  • Önce insana ve doğaya/çevreye saygılı
  • Takım çalışmasını güçlendirme
  • Sürekli teknolojiyi takip eden
  • Mutlak müşteri memnuniyeti
  • Kaliteden ödün vermeyen
  • Bireyi güçlendirme
  • Güvenilir

HegTech Digital Technologies 2000’ li yılların başında temsilciliğini üstlendiği, dünyanın sektör lideri üreticilerinden olan her biri LPCB, VDS, UL, EN standartlarına sahip ve tamamı Avrupa menşeili Honeywell, Esser by Honeywell, Ambient, Siemens, Assa Abloy, HID, Schneider, Teledata, Geutebruck, Mobotix markaları ile yüzlerce referansa hizmet vermenin haklı gururunu yasamaktadır.Türkiye'nin en önde gelen zayıf akım, çözüm üreticilerinden olan HegTech, son dönemde yaptığı işbirliği anlaşmaları ile yüksek kaliteli lider markalarını Yangın Algılama, Kapalı Devre Kamera, Genel ve Acil Anons, Kartlı Geçiş, Profosyonel Ses, Aydınlatma Otomasyonu, BMS, Merkezi Saat, Söndürme Sistemleri, ve diğer zayıf akım sistemlerininTürkiye Temsilciliğine devam etmekte, üstün kadrosu ve çözüm ortakları ile ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürekli ve etkin olarak uygulamaktadır.

HegTech, dünya lideri bir çok markanın üstün özellikli ürünlerinin kalitesini arkasına alarak, ilke edindiği kalite yönetim sistemi ile temelde zayıf akım uygulamalarına odaklanacak şekilde, ulusal, uluslararası projeye özel çözümleri ile standartlara göre sistem üretimini gerçekleştirmektedir. HegTech, güvenilirliği kanıtlanmış taviz vermeyen taahhüdü ile, yıllarca kazanılmış yüksek deneyimleriyle, yurt içi ve yurt dışında 600’ün üzerinde projenin teslimini yapmıştır. HegTech, uzmanlaşmış kadronun verimlilikleriyle ve sürekli gelişen yüksek katma değerli teknoloji odaklı ürünleriyle, gerek yurt içi gerek yurt dışında profesyonel bayi yönetimi (proje kayıt sistemi, müşteri ilişkileri yönetim programı, lojistik takip programı, finans programı uygulamaları yatırımları ile) kapsamında öncelikleri daima kaliteye dayalı, uzun vadeli çözüm sağlayarak, Türkiye ve Dünya çapındaki konumunu kuvvetlendirmek amacıyla gerekli stratejilerini planlamakta ve gerçekleştirmektedir. HegTech ailesi olarak, üzerinde taşıdığı insanların canını ve malını koruma sorumluluğu ve etik değerlere verdiği önemle, tüm yönetmeliklere tam uyumlu olarak, kalite ve çevre yönetim sistemlerini uygulamadaki titizlik ve etkinliğiyle, kaliteden ödün vermeden gelişime daima açık organizasyonuyla, çalışanlarını uzmanlaştırmıştır.

HegTech, dünden bugüne süre gelen ve yarın da devam edecek ‘’ Her Zaman En Güvenilir’’ olma sorumluluğu ile hizmete devam etmektedir.

Amacımız;

Önümüzdeki dönemlerde Türkiye'de elektronik güvenlik sistemlerinin lider ürün tedarikçisi olmaktır. HegTech bir proje tedarikçisi olarak kendi is modelini bu bağlamda belirlemiştir. Bizim ürün portföyümüzün çok geniş olmasının nedeni de budur. Biz kuruluş amacımızda olduğu gibi projelerin tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz. Bu nedenle bugün sektörün lider markalarıyla ile bir aradayız.
Honeywell: Hırsız alarm, yangın algılama, kapalı devre kamera, genel anons ve acil anons, kartlı geçiş sistemleri, bina yönetim sistemleri.
Panasonic: Yangın Algılama Sistemleri
Bosch: Yangın Algılama Sistemleri
Assa Abloy: Kartlı Geçis Sistemleri, Kapı Kilit Sistemleri
Ambient: Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri
Geuteburck:Kapalı Devre Kamera Sistemleri
Avigilon:Kapalı Devre Kamera Sistemleri
Mobotix: Kapalı Devre Kamera Sistemleri
Schneider:Aydınlatma Otomasyonu ve BMS
Siemens:Aydınlatma Otomasyonu
Alcad: SMATV, IP TV ve Hemşire Çağrı Sistemleri
Cisco: Data Sistemleri
HP: Data Sistemleri
Elen: Merkezi Saat Sistemleri
Halen tüm Türkiye başta olmak üzere özellikle Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Irak'ta ve tüm bölgede bulunan çözüm ortaklarımızla beraber sürekli ve hızlı satış ve teknik servis hizmeti verilmektedir. Keşif, doğru ürün temini, montaj ve sürekli servis ağlarından oluşan güvenlik sistemi kurulum aşamalarında sizinle beraber yola çıkan HegTech, kapsamlı bayi kanallarıyla taleplerinizin kolay çözümünü sağlar. Teknolojiyi hayatla buluşturan, özel ihtiyaçlara kalıcı çözümler sunan, "Her Zaman En Güvenilir" adına layık dünyaca bilinen ve güvenilen markaları sizlere sunan HegTech, sadece satış odaklı değil satış sonrası sunduğu essiz hizmet ile de müşterilerini yalnız bırakmaz.

40

alt bayi


800

müşteri


600

bitmiş proje


10

yılı aşkın tecrübe